Archiwum kategorii "NBA"

Detroit Pistons

Detroit Pistons Nie ma wątpliwości co do tego, że Detroit Pistons w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem amerykańskiej ligi NBA był po prostu najlepszym zespołem w Central Division. Praktycznie rzecz biorąc, to wystarczy tylko i wyłącznie spojrzeć na tabelę sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division amerykańskiej ligi NBA, aby się o tym po prostu przekonać. Widać tam wyraźnie, że zespół Detroit Pistons mieli dokładnie czternaście punktów przewagi nad zespołem Cleveland Calvaliers. Trzeba przyznać, że czternaście punktów przewagi to może nie jest aż tak dużo patrząc na inne dywizje amerykańskiej ligi NBA, jednak nie wątpliwości co do tego, że mimo wszystko przewaga ta była dość spora i niemalże niemożliwa już do nadrobienia. W sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division amerykańskiej ligi NBA zespół Detroit Pistons uzbierali dokładnie pięćdziesiąt dziewięć punktów. Dało im to drugie miejsce w tabeli konferencji wschodniej. Dotarli oni aż do finału konferencji wschodniej, gdzie przegrali z Boston Celtics.

Cleveland

Cleveland Nie ma kompletnie żadnych wątpliwości co do tego, że zespół Cleveland Cavaliers sezon dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division amerykańskiej ligi NBA zaliczy raczej do przeciętnych. Nie udał im się on tak, jakby tego chcieli. Faktem jest, że liczyli na więcej, jednak same ambicje jeszcze nie wystarczają. Trzeba bowiem zaprezentować jakieś sensowne umiejętności, których zespołowi Cleveland Cavaliers w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division amerykańskiej ligi NBA po prostu, najzwyczajniej w świecie zabrakło. W sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division Amerykańskiej ligi NBA udało im się uzbierać zaledwie czterdzieści pięć punktów. Trzeba przyznać, że nie jest to wynik marzeń. Jednak w tabeli konferencji wschodniej dało im to nawet czwarte miejsce. W konferencji zachodniej z taką liczbą punktów w ogóle by się nie zakwalifikowali do fazy play off. W fazie paly off zespół Cleveland Cavaliers doszedł aż do półfinału konferencji. Tam spotkali się z zespołem Boston Celtics, z którym przegrali tylko cztery do trzech.

Indiana Pacers

Indiana Pacers Mogę się założyć, że zespół Indiana Pacers sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division amerykańskiej ligi NBA nie zliczy do udanych. Jestem o tym niemalże w stu procentach przekonany. Nie ma takiej możliwości, aby byli oni z sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem amerykańskiej ligi NBA w Central Division zadowoleni. Nie udało im się bowiem zakwalifikować do fazy play off, a co roku chcieli by się w niej znaleźć. Jednak prawda jest taka, że bardzo, bardzo rzadko im się to udaje. Niestety, ale tak właśnie jest. W sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division amerykańskiej ligi NBA zespół Indiana Pacers zajął dopiero trzecie miejsce z dorobkiem zaledwie trzydziestu sześciu punktów. To zdecydowanie zbyt mała liczba, aby zespół ten mógł w ogóle marzyć o tym, aby zagrać w fazie play off sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem amerykańskiej ligi NBA. Byli oni w stanie nawiązać walkę w Central Divison tylko i wyłącznie z zespołem Chicago Bulls, które dodatkowo miało do nich trzy punkty straty.

Central Division (NBA) 2007

Central Division (NBA) 2007 Patrząc na tabelę sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Central Division Amerykańskiej ligi NBA widać wyraźnie, że nie było tam jakiejś szczególnej walki. Nie ma co do tego kompletnie żadnych wątpliwości. Praktycznie rzecz biorąc, to walka toczyła się tylko pomiędzy miejscem trzecim, a czwartym jednak w tym wypadku nie miało to już i tak wielkiego znaczenia, ponieważ zespoły z miejsca trzecie oraz czwartego i tak nie miały kompletnie żadnych szans na to, aby w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem amerykańskiej ligi NBA zagrać w fazie play off. Zatem można właściwie śmiało powiedzieć, że rywalizacja w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem Atlantic Division amerykańskiej ligi NBA była po prostu, najzwyczajniej w świecie bardzo nudna. I nie skłamie nikt, kto tak powie, ponieważ faktycznie tak było. Nie było tutaj kompletnie nikogo, kto mógłby nawiązać ze sobą walkę o grę w fazie play off sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem amerykańskiej ligi NBA. Myślę, że warto o sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem zapomnieć.

Interesujesz się koszykówką? Trafiłeś idealnie, zapraszamy do lektury naszego bloga!